Ameryka Południowa

Ameryka Południowa

Nadrzędna kategoria: Ameryka Południowa
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Poznanie Wyspy Wiktorii i zobaczenie spektaklu Myrtle Forest to przyjemność, której doświadczyły już miliony odwiedzających Park Narodowy, ale ta wyspa nadal wygląda na nienaruszoną i stanowi wspaniałeprzeżycie dla kolejnych turystów przybywających do Puerto Anchorena w celu zejścia na ląd i przejścia przez nią. Klasyczna i piękna wyspa Victoria jest jedną z głównych atrakcji Parku Narodowego Nahuel Huapi i Bariloche . Wycieczka rozpoczyna się w Puerto Pañuelo, na wybrzeżu malowniczego półwyspu Llao Llao. Z tego molo odpływają katamarany w kierunku Wyspy Wiktorii.
Read More: Wyspa Wiktorii i Myrtle Forest
Nadrzędna kategoria: Ameryka Południowa
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Lodowiec Perito Moreno, jedno z najpiękniejszych miejsc na świecie, jest rzadką atrakcją turystyczną, która jest w 100% warta szumu - i ceny. Nie daj się zniechęcić jego popularnością; skala tego lodowca i jego imponujące naturalne piękno wystarczy, aby tłumy zniknęły w tle.

Lodowiec Perito Moreno znajduje się na skraju Lago Argentino w Patagonii. Jest to jeden z 47 lodowców w Argentynie i trzeci co do wielkości w kraju.

Read More: Lodowiec Perito Moreno
Nadrzędna kategoria: Ameryka Południowa
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Park Narodowy Talampaya jest wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, a odwiedzany przez ponad 50 000 turystów każdego roku jest jedną z atrakcji turystycznych Cuyo w Argentynie. Ta strona ma duże znaczenie naukowe, a także jest obszarem o wyjątkowej urodzie.

Read More: Park Narodowy Talampaya
Nadrzędna kategoria: Ameryka Południowa
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

W San Juan, miejscu, w którym natura działa od ponad 220 milionów lat. Krajobraz z innej planety wpisanej na Listę Światowego Dziedzictwa. Prowincjonalny Park Przyrody Ischigualasto znajduje się w północno-wschodniej części prowincji San Juan, 330 km od stolicy i 75 km od miasta San Agustín del Valle Fértil. To małe miasteczko jest punktem wyjściowym wycieczek, które pozwalają poznać - poprzez ściśle określony obwód - niewielki fragment Parku dostępny dla turystów.

Read More: Dolina Księżyca Valle de la Luna
Nadrzędna kategoria: Ameryka Południowa
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Park Narodowy Nahuel Huapi, czyli „Wyspa Tygrysa” w języku mapuche, to prawdziwy klejnot Argentyny, jeden z najstarszych i najpiękniejszych parków w kraju. Wyrzeźbiony ze starożytnych lodowców spektakularny 1754000 akrów parku jest wypełniony malowniczymi jeziorami, rzekami, dolinami, łąkami, lasami Valdivia i polnymi kwiatami, co jest absolutną gratką dla miłośników przyrody i miłośników sportu. Rozciągnięty w prowincjach Rio Negro i Neuquen Park Narodowy Nahuel Huapi to widok, który można podziwiać o każdej porze roku; Wiosna to topniejący śnieg i dziesiątki wodospadów, a zima to mnóstwo okazji dla narciarzy, zwłaszcza w katedrze Cerro. Wysokie Andy, siedlisko kondora, wilgotny las i pofałdowane stepy ukazują szereg stref atmosferycznych występujących w Patagonii, tym bardziej przyjemne jest to, że istnieje wiele ścieżek do spacerów, jazdy na rowerze, wspinaczki górskiej lub jazdy konnej. Liczne historyczne kamienie milowe sprzed około 10000 lat również przyciągają turystów, podobnie jak lodowiec w Perito Moreno i jeziora z kropkami lodowymi. Takie zapierające dech w piersiach widoki, wyjątkowe wycieczki i zajęcia rekreacyjne sprawiają, że Park Narodowy Nahuel Huapi jest widokiem, którego nie można przegapić.

Read More: Park Narodowy Bariloche Nahuel Huapi
reklama1
Nadrzędna kategoria: Ameryka Południowa
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

20 atrakcji, które trzeba odwiedzić w Cordobie w Argentynie

Kordoba , drugie miasto w Argentynie, oferuje wiele atrakcji dla każdego, kto odwiedza ten obszar. Niezależnie od tego, czy lubisz miejskie wibracje, czy też chcesz zanurzyć się w naturze, w Kordobie znajdziesz wszystko w pełni. Przyjrzymy się najlepszym rzeczom do zrobienia w Kordobie i okolicach.

Read More: Cordoba
Nadrzędna kategoria: Ameryka Południowa
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 2.00 (3 Votes)
Wodospady IguazuWodospad Iguazu

Żadna podróż do Argentyny nie jest kompletna bez wizyty w las Cataratas del Iguazú (wodospad Iguazú), który jest wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, aw 2011 roku został również uznany za jeden z 7 cudów natury.

Niewiele jest miejsc bardziej inspirujących niż wodospad Iguazú. Rozciągający się prawie trzy kilometry i obejmujący zarówno Argentynę, jak i Brazylię, ich skala, moc i piękno będą najprawdopodobniej jedną z najbardziej zapadających w pamięć scen, jakie zobaczysz w Argentynie.

Read More: Wodospady Iguazu